Litvínov City Library

Litvinov City Library is a public library. Its purpose is to enable the equal access to information and cultural values for all citizens. This information and these values are contained in the book stock and information database of the library. The library promotes knowledge from all branches of science, technology, culture and art. It helps to improve the citizens' general and professional knowledge.

Jazyk / Sprache / Language

Basic operations of webside

Activities
Current activities and events
MKL TV
MKL TV - Městská knihovna Litvínov
Facebook knihovny
Facebook knihovny
Prolongation of loan
Prolongation of loan period
On-line catalogue
Entry the catalogue
Photo gallery
Photos from our library

Important warning:

LETNÍ OTVÍRACÍ DOBA OD 25. 5. DO 31. 8. 2020
více »

Infomail about new activities of the library

Sociální sítě

Sledujte dění v knihovně prostřednictvím Facebooku, Instagramu a YouTube.

Facebook Instagram
YouTube RSS

Mission of the library

Vision
Podporujeme čtenářství, jsme místem vzdělávání, kultury, prožitků a setkávání. Jsme přirozenou součástí Vašeho života.
Motto
"We give advice, we find, we entertain, we wrap! "
Mission
Posláním naší komunitní knihovny je zprostředkování a zpřístupnění vzdělání bez bariér, rovný přístup k informacím a kultuře s důrazem na propagaci etických hodnot.

Biblioweb 2012

Logo Biblioweb 2012

Městská knihovna Litvínov získala 1. místo v celostátní soutěži o nejlepší webové prezentace knihoven Biblioweb 2015 v kategorii přístupnosti pro těžce zrakově postižené, 2. místo v kategorii knihoven v obcích od 15 do 30 tisíc obyvatel a 3. místo v absolutním pořadí bez rozlišení kategorií knihoven.

City Library Litvinov was in the Mirror Chapel of Klementinum officially awarded the Ministry of Culture Library of the Year 2013 in the category of 'significant achievement in the provision of public library and information services' for modernization of space and creative approach to the development of community libraries.

Detailed information about the event

Seminář Typologie MBTI 1 – sebepoznání a spolupráce v týmu

illustration to the event

Seminář má akreditaci MŠMT ČR. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování.


Přihlášení na: https://www.viaspirita.cz/mbti-litvinov


V semináři poznáme sami sebe i druhé z hlediska osobnostních dispozic dle typologie MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) a naučíme se pracovat se svými silnými stránkami, které pramení z našich preferovaných psychických funkcí  Se, Si, Ne, Ni (příjem) Te, Ti, Fe, Fi (rozhodování) . Odhalíme, proč některé činnosti v osobním či pracovním životě děláme rádi a jiné nás stojí takové množství energie a úsilí, že se jim proto raději vyhýbáme. Naučíme se  lépe komunikovat a spolupracovat s lidmi odlišných osobnostních dispozici s cílem zvýšit spokojenost a prosperitu obou stran.


Každý účastník získá: sadu textů, které umožňují porozumění základům typologické teorie a zároveň poskytují vodítka pro diagnostiku vlastního typu; podrobný popis vlastního typu osobnosti, který prohlubuje sebepoznání a umožňuje lépe si stanovovat rozvojové cíle. Seminář má akreditaci MŠMT ČR. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování.


Lektorkou semináře je Mgr. Jiřina Majerová (Stang): psycholožka, lektorka a konzultantka v oblasti školství a firem. Věnuje se aplikaci teorie typů C. G. Junga a typologie MBTI (Myers-Briggs Type Indicator) ve vzdělávání a rozvoji lidí a organizací. Držitelka osvědčení „Certified Practitioner of the MBTI Step 1 a 2“ a MMTIC (CAPT, USA 2010) a mezinárodních certifikátů Lektor a Certifikátor programu RWCT (Reading and Writing for Critical Thinking, 2002). Spoluautorka knih Typologie osobnosti – využití ve výchově a vzdělávání (Portál 2010) a knihy Školní hodnocení žáků a studentů (Portál 2007).


Knihu Typologie osobnosti – využití ve výchově a vzdělávání si můžete vypůjčit v knihovně - https://opac.knihovna-litvinov.cz/vufind/Record/MKL.63988


Cena semináře: 2 500 Kč


 


 

Age category
Adults
Terms:
  • 26.2.2020 8:30 - 27.2.2020 16:00
Venue:
Společenská místnost MK Litvínov

Sdílejte tuto akci na Facebooku

Update:Wednesday, December 11, 2019, 9:07 AM

QR code

QR code containing a link to the current page

Current www address of this website:
https://www.knihovna-litvinov.cz/akce/2205

The QR code can be used to quickly store a reference to the current web address. Just scan it into a suitable mobile application. For more information on QR codes, see Wikipedia.

Today's smartphones already often have built-in support for QR code from the manufacturer. Otherwise, you must install the necessary software. Suitable for mobile applications processing QR code example. Seznam.cz QR čtečka or QuickMark. However, there are many others.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Business hours

Adult and Children Department

Monday
8:00 - 16:00
Tuesday
8:00 - 16:00
Wednesday
13:00 - 18:00
Thursday
8:00 - 16:00
Friday
8:00 - 15:00

Od 11:00 do 12:00 knihovna uzavřena, sanitační pauza

Log-in

Log-in to reader's account

About this website