Městská knihovna Litvínov je veřejnou knihovnou, jejímž účelem je zabezpečovat všem občanům rovný přístup k informacím a kulturním hodnotám, které jsou obsaženy ve fondech a informačních databázích knihovny. Svou činností propaguje poznatky ze všech oborů vědy, techniky, kultury a umění. Pomáhá zvyšovat všeobecné a odborné vzdělání občanů.

Základní úkony webu

Aktuální nabídka akcí
Libris Now
Stránky pro mladé
Dětský webík
Něco pro naše nejmenší
Prodloužení výpůjčky
Prodloužení výpůjční lhůty
On-line katalog
Vstup do katalogu
Fotografie z naší knihovny

Tato sekce nemá dílčí navigaci

Poslání knihovny

Vize
Chceme být místem vzdělávání, kultury, zážitků a setkávání a stát se přirozenou součástí Vašeho života.
"Poradíme, vyhledáme, pobavíme, zabalíme!"
Poslání
Posláním naší komunitní knihovny je zprostředkování a zpřístupnění vzdělání bez bariér, rovný přístup k informacím, kultuře a zábavě s důrazem na propagaci etických hodnot.

Městské knihovně Litvínov byla v Zrcadlové kapli Klementina slavnostně udělena cena Ministerstva kultury Knihovna roku 2013 v kategorii 'významný počin v oblasti poskytování veřejných knihovnických a informačních služeb' za modernizaci prostor a tvořivý přístup k rozvoji komunitní knihovny.

Zasílání informací o akcích knihovny

Facebook a Twitter

Sledujte dění v knihovně prostřednictvím zpráv na Facebooku nebo Twitteru.

Facebook Twitter RSS

Chyba

Bohužel máme špatné zprávy

Litujeme, ale ať děláme, co děláme, nemůžeme požadovanou stránku najít. Zkuste si na našem webu vybrat něco jiného.

Pokud jste si jisti, že by stránka měla existovat, kontaktujte prosím správce webu na adrese admin@knihovna-litvinov.cz.

Děkujeme za pochopení.

QR kód

QR kód obsahující odkaz na aktuální stránku

Aktuální www adresa této stránky:

Tento QR kód můžete použít pro rychlé uložení odkazu na aktuální www adresu. Stačí jej nasnímat do vhodné mobilní aplikace. Více informací týkajících se QR kódů viz Wikipedia.

Dnešní chytré mobilní telefony již často mívají podporu QR kódu zabudovanou od výrobce. V opačném případě musíte potřebný program doinstalovat. Vhodnou mobilní aplikací pro zpracování QR kódu je např. Seznam.cz QR čtečka nebo QuickMark. Existuje však celá řada dalších.

Dospělé i dětské oddělení

Přihlášení do čtenářského konta